Firma GRAFS oferuje kompleksową obsługę techniczną zakładów poligraficznych i introligatorskich.

 

Z poligrafią związani jesteśmy od wielu lat, postać kluczowa w naszej firmie posiada przeszło 35-letnie doświadczenie serwisowe maszyn oraz urządzeń poligraficznych i introligatorskich różnego typu. Jesteśmy firmą rodzinną, w swojej pracy łączymy pasję, doświadczenie i kreatywność z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Nasza oferta obejmuje szereg usług skierowanych do firm z branży poligraficznej.  Jesteśmy niezawodnym serwisem maszyn poligraficznych i introligatorskich. Oferujemy mechaniczne naprawy maszyn introligatorskich i poligraficznych różnego typu. Naprawiamy takie marki jak min.: KOLBUS, ASTER, KBA, MANROLAND, HEIDELBERG, MULLER MARTINI, STAHL, ADAST, POLAR. 

Przemieszczamy maszyny poligraficzne z dowolnego miejsca w Polsce, oferujemy sprawny, bezpieczny i fachowy demontaż, transport i montaż maszyn. Serwisujemy falcerki oraz regenerujemy wałki falcerek. Posiadamy odpowiednio dostosowany park maszyn pozwalający na profesjonalne szlifowanie wszelkich wałków o powłokach z tworzyw sztucznych.

Zapewniamy profesjonalną i sprawną usługę ostrzenia noży przemysłowych, głównie do krajarek i trójnoży. Ostrzymy noże na dowolne kąty, wykonane z wszelkiego rodzaju materiałów, w tym z wkładką z węglików spiekanych tzw. widia. Posiadamy nowoczesną sterowaną numerycznie szlifierkę, która charakteryzuje się bardzo precyzyjnymi ustawieniami parametrów pracy. W marcu 2013 r. odbyliśmy specjalistyczne szkolenie we włoskiej firmie MVM s.r.l., na którym poznaliśmy zasady profesjonalnego ostrzenia noży przemysłowych. 

Zajmujemy się przebudową i modernizacją maszyn. Jednym z naszych projektów są maszyny do ostrzenia noży przemysłowych.

W ofercie posiadamy również wysokiej jakości chińskie maszyny introligatorskie, takie jak: automaty do produkcji okładek i opakowań, automaty do sztancowania oraz złocenia, składarko-sklejarki.

Zapewniamy instalację, niezawodny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzedawanych przez nas maszyn.

 

Stale rozwijamy asortyment usług i produktów by móc zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Dziś z naszych usług korzystają zarówno pojedynczy przedsiębiorcy jak i duże przedsiębiorstwa. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Jesteśmy otwarci na współpracę i nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

35 letnie doświadczenie w branży sprawia, że możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania dla firm.

Dzięki bogatej wiedzy technicznej i mechanicznej skutecznie rozwiązujemy problemy naszych Klientów.

Nowoczesne podejście i chęć ciągłego rozwoju napędza nas do działania.