top of page

Firma GRAFS oferuje kompleksową obsługę techniczną zakładów poligraficznych i introligatorskich.

 

Z poligrafią związani jesteśmy od wielu lat, postać kluczowa w naszej firmie posiada przeszło 35-letnie doświadczenie serwisowe maszyn oraz urządzeń poligraficznych i introligatorskich różnego typu. Jesteśmy firmą rodzinną, w swojej pracy łączymy pasję, doświadczenie i kreatywność z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Nasza oferta obejmuje szereg usług skierowanych do firm z branży poligraficznej.  Jesteśmy niezawodnym serwisem maszyn poligraficznych i introligatorskich. Oferujemy mechaniczne naprawy maszyn introligatorskich i poligraficznych różnego typu. Naprawiamy takie marki jak min.: KOLBUS, ASTER, KBA, MANROLAND, HEIDELBERG, MULLER MARTINI, STAHL, ADAST, POLAR. 

Przemieszczamy maszyny poligraficzne z dowolnego miejsca w Polsce, oferujemy sprawny, bezpieczny i fachowy demontaż, transport i montaż maszyn. Serwisujemy falcerki oraz regenerujemy wałki falcerek. Posiadamy odpowiednio dostosowany park maszyn pozwalający na profesjonalne szlifowanie wszelkich wałków o powłokach z tworzyw sztucznych.

Zapewniamy profesjonalną i sprawną usługę ostrzenia noży przemysłowych, głównie do krajarek i trójnoży. Ostrzymy noże na dowolne kąty, wykonane z wszelkiego rodzaju materiałów, w tym z wkładką z węglików spiekanych tzw. widia. Posiadamy nowoczesną sterowaną numerycznie szlifierkę, która charakteryzuje się bardzo precyzyjnymi ustawieniami parametrów pracy. W marcu 2013 r. odbyliśmy specjalistyczne szkolenie we włoskiej firmie MVM s.r.l., na którym poznaliśmy zasady profesjonalnego ostrzenia noży przemysłowych. 

GRAFS to również producent maszyn do ostrzenia noży przemysłowych. Coraz więcej polskich oraz zagranicznych klientów docenia jakość, solidność, ergonomię naszych maszyn. Obecnie większość produkcji to export do krajów zachodniej Europy.

Stale rozwijamy asortyment usług i produktów by móc zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Dziś z naszych usług korzystają zarówno pojedynczy przedsiębiorcy jak i duże przedsiębiorstwa. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Jesteśmy otwarci na współpracę i nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

35 letnie doświadczenie w branży sprawia, że możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania dla firm.

Dzięki bogatej wiedzy technicznej i mechanicznej skutecznie rozwiązujemy problemy naszych Klientów.

Nowoczesne podejście i chęć ciągłego rozwoju napędza nas do działania.

bottom of page