top of page
NASZE REALIZACJE

GRAFS to sprawdzony partner wielu firm z całej Polski. Wiemy jak ważny jest sprzęt, bez którego ciężko się obyć w nowoczesnym przemyśle. Do wszystkich prac dokładamy najwyższych starań sprawnej organizacji, profesjonalnej oraz bezpiecznej realizacji. Na swoim koncie mamy liczne realizacje wymagające ogromnego zaangażowania i często nieszablonowego podejścia. Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

PRZENIESIENIE LINII DO OPRAWY TWARDEJ - KOLBUS BF 511

Zlecenie dotyczyło demontażu, przeniesienia (relokacji) oraz montażu i uruchomienia całej kompletnej linii do produkcji książek w twardej oprawie. Linia składa się z kilku połączonych ze sobą zespołów, każdy o masie około 5000 kg.

PRZENIESIENIE MASZYNY  AUGSBURG z 1905r.

Na specjalne zlecenie Muzeum Regionalnego w Kozienicach podjęliśmy się bardzo trudnego i zarazem "delikatnego" zlecenia jakim było przeniesienie zabytkowej maszyny drukarskiej z 1905 roku. Maszyna to zdecydowanie unikat w skali całej Europy. Zlecenie dotyczyło demontażu, relokacji a następnie montażu i uruchomienia maszyny w Muzeum Regionalnym w Kozienicach.

INSTALACJA MASZYNY DO CIĘCIA LASEROWEGO

Na zlecenie firmy INWEST PRODUKT wprowadziliśmy na halę oraz zainstalowaliśmy w miejscu docelowym nową maszynę do cięcia laserowego PRIMA POWER.  Maszynę o masie 9000 kg precyzyjnie ustawiliśmy na specjalne kotwy wystające z posadzki. Trudność polegała na uchwyceniu maszyny w odpowiednich miejscach ze względu na korpus wykonany z kruchego żelbetu.

BUDOWA SZLIFIEREK DO OSTRZENIA NOŻY PRZEMYSŁOWYCH

Zajmujemy się również budową maszyn i urządzeń na zamówienie.  Od końca roku 2018 budujemy szlifierki do noży przemysłowych pod indywidualne zamówienia Klientów. Jako profesjonalna szlifiernia noży przemysłowych dokładnie poznaliśmy budowę tych maszyn,  oraz zasady jakimi należy się kierować aby maszyna była w stanie ostrzyć noże z dużą dokładnością.

KOMPLEKSOWY REMONT FALCERKI STAHL

Naszym Klientom oferujemy również kompleksowe remonty maszyn, specjalizujemy się z maszynach introligatorskich, ściślej maszynach do produkcji  książek oraz opakowań. Zlecenie polegało na kompleksowym remoncie zespołu falcującego maszyny STAHL. Regeneracja obejmowała także wałki falcerki, które regenerujemy we własnym zakresie.

Wałki wyposażyliśmy w pierścienie o twardości 65 stopni Shore'a  A.

bottom of page